Zostań wolontariuszem 31. Finału

Sztab WOŚP w Malborku rozpoczyna nabór wolontariuszy do zbiórki datków na rzecz WOŚP, która odbędzie się 29 stycznia 2023 r.
„Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.

UWAGA!!!
od 16 do 29 stycznia w naszym województwie będą trwały Ferie Zimowe. W związku z tym BARDZO PROSZĘ byście najpierw porozmawiali ze swoimi Rodzicami czy będziecie na miejscu w dniu szkolenia (w ciągu dnia – 27.stycznia, piątek) oraz w dniu Finału – 29 stycznia 2023 – niedziela.
Jest to bardzo ważne, gdyż osoba, która się zapisze i zrezygnuje NIE ZWALNIA miejsca następnej osobie! To są zasady Fundacji, która każdego WOLONTARIUSZA obejmuje na czas Finału Ubezpieczeniem NW.
I jednocześnie trafia na „czarną listę” na kolejny finał.

Rodzice!!
Przemyślcie proszę czy np mając 2-3 i więcej pociech, zgłosić tylko jedno dziecko, kolejne mogą mieć status „serduszkowego pomocnika” i razem z siostrą czy bratem Wolontariuszem chodzić w dniu finału. Otrzymają oni od nas wewnętrzny Identyfikator, takie same przywileje jak Wolontariusz (ciepłą zupę, gorące napoje u naszych partnerów i przypinki oraz zaświadczenie o odbytym wolontariacie). Mamy ograniczoną liczbę miejsc, a co roku przybywa Wolontariuszy…

DO WSZYSTKICH będę osobiście dzwonić w ciągu tygodnia od zgłoszenia się Was w systemie iWolontariusz. Jeśli nie otrzymacie ode mnie wiadomości lub telefonu – KONIECZNIE zadzwońcie do sztabu 535 067 837 (w godzinach 10:00-19:30, poniedziałek-piątek).

Proszę nie kontaktujcie się w tej spawie na mój prywatny messenger gdyż nie odczytuje go na bieżąco a dopiero po kilku godzinach czy tez nawet dniach… Dziękuję! 🙂
Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania – piszcie je proszę w komentarzu w naszej grupie na FB: TU KLIKNIJ BY DOŁĄCZYĆ, pozwoli to innym osobom także uzyskać informacje.

Pozdrawiam serdecznie i cieszę się na wspólne granie!
Do zobaczenia niebawem
Marta 🙂


INSTRUKCJA

W tym roku rekrutacja będzie przebiegała ponownie online.
– wejdź na stronę www.iwolontariusz.wosp.org.pl i kliknij „załóż konto” lub jeśli już je masz kliknij „zaloguj się”
Jeśli nie masz ukończonych 18 lat poproś o pomoc rodzica/opiekuna – zakładając konto muszą zostać wpisane dane osoby dorosłej
– na podany adres e-mail powinien dotrzeć link aktywacyjny, należy w niego kliknąć i aktywować konto
– po przejściu na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl kliknij na górze strony:
– jeśli masz ukończone 18 lat – DLA WOLONTARIUSZA
– jeśli nie masz ukończonych 18 lat – DLA RODZICA
– w formularzu należy wpisać dane osoby, która chce kwestować podczas finału
*jeśli byłeś już wolontariuszem na twój numer telefonu powinien zostać wysłany kod, który należy uzupełnić pod numerem PESEL
*w sekcji wybór Sztabu należy odnaleźć w liście Sztab Malbork (4310) i wybrać go
– aby sprawdzić status swojego wniosku zaloguj się ponownie na iwolontariusz.pl, zjedź w dół strony, gdzie w ciągu tygodnia pojawią się informacje o Twoim zgłoszeniu

W ciągu tygodnia od rejestracji będziemy do Was dzwonić (z numeru 535 067 837) by potwierdzić Wasze dane, jeśli to nie nastąpi – skontaktuj się z nami telefonicznie!

Malbork gra razem z Gminą Malbork: Cisy, Grobelno, Kałdowo Wieś, Kałdowo 2, Kamienica, Kamionka, Kościeleczki, Kraśniewo, Lasowice Małe, Lasowice Wielkie, Lasowice Agro Lawi, Nowa Wieś, Pielica, Stogi, Szawałd, Tragamin, Wielbark, Wielbark Poligon.

Jako wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy weźmiesz udział w wielkim wydarzeniu, które ma na celu poprawę jakości leczenia w Polsce, a także przeżyjesz niesamowitą przygodę!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wolontariusza: